Ve VR Doupěti pro vybíráme jen ty nejlepší VR hry, o kterých dobře víme, že stojí za to. Nyní si u nás můžete zahrát 9 skvělých VR her, které vám vystačí na dlouhé hodiny hraní. Chcete se utkat se skřety, poprat v baru, zúčastnit sportovního klání nebo se utkat se zákeřnými zombies? Není problém, u nás si vyberete.

The Lab – vyzkoušejte si vše, co virtuální realita dokáže

Jak název napovídá, The Lab je skvělým místem, kde si můžete vyzkoušet vše, co VR nabízí. Chraňte hrad před nájezdníky, adoptujte robotického psa a mnoho dalšího.

Guns’n’Stories: Bulletproof VR – navštivte divoký západ

Náš nejpopulárnější titul. Westernovka, ve které se budete muset vypořádat s padouchy ve vašem městě. A co víc, kromě střílení se můžete kulkám i vyhýbat a užít si tak spoustu zábavy.

Drunkn Bar Fight – barová bitka nadchne i mírumilovné povahy

Že jste se vždy barovým bitkám raději vyhnuli? Nevadí, nyní si je můžete zkusit i bez monoklů a zpřelámaných údú. Vyvolejte bitku v baru a vypořádejte se s protivníky.

Job Simulator – nejzábavnější pracoviště ve vesmíru

Už jste někdy měli chuť skartovat všechny dokumenty vašeho šéfa? A nebo vás zajímá, jaké je to pracovat? Nyní máte možnost. A věřte, že je nesmírně zábavná.

Taphouse – barmanem na plný úvazek

Zkuste si práci za barem. Není to totiž žádný med, ale na druhou stranu… Hra vás dokáže pohltit až doslova ztratíte pojem o čase.

Trickster VR Coop Dungeon Crawler – bojujte se skřety

Máte rádi fantasy, rytíře a starý dobrý boj s mečem a lukem v ruce? Pak budete Trickster milovat. Povedená fantasy hra z vás udělá obávaného bojovníka se skřety.

VR Super sports – sportovcem alespoň virtálně

Basketbal, fotbal, basebal, box, lukostřelba… U těchto sportů se zapotíte i ve virtuální realitě. Pokud tedy nechcete sportovat venku, tohle je vaše šance.

Cantagion VR Outbreak – zombie apokalypsa je tady

Svět zasáhl zákeřný virus a z lidí dělá zákeřná zombie. Je jen na vás, abyste se jim ubránili. Zbraní budete mít dostatek, ale musíte být chytří a rychlí, jinak si na vás pochutnají.

TapSonic World Champion – hudebním mágem snadno a rychle

Tahle hra procvičí vaše reakce. Milovníci hudby se mají na co těšit. Zahrajte si ty největší pecky a ještě se u toho slušně rozhýbete.